Inteligentna opaska, która sprawi, że

Twoje dzieci będą bezpieczne

Kup teraz 99 zł

Dla fanów technologii oraz każdego, kto ma ochotę na trochę nudnej lektury przygotowaliśmy FAQ, czyli najczęściej zadawane pytaniaP. Alarm nie działa nawet wtedy, gdy moje dziecko jest nieobecne.


O. Jeśli alarm nie działa, nawet jeśli dziecko ma na sobie Lineable i znajduje się dalej niż zalecana odległość, spróbuj zaktualizować aplikację Lineable do najnowszej wersji; lub jeśli na smartphonie zainstalowana jest blokada wyskakujących okien, wyłącz ją i spróbuj ponownie podłączyć urządzenie do smartphona. Wreszcie, sprawdź ustawienie smartphona, czy ustawiona aplikacja Lineable nie wysyła jakichkolwiek powiadomień.


P. Alarm włącza się, nawet kiedy moje dziecko noszące Lineable jest w pobliżu.


O. Sygnał może zostać utracony, dźwięk alarmu będzie krótszy niż lub w zalecanej odległości, jeśli Lineable znajduje się w pomieszczeniu lub w zatłoczonym środowisku. Ponadto, sygnał może być blokowany przez drzwi lub ściany, a takie blokowanie może również uruchomić alarm.


P. Dlaczego nie mogę śledzić aktualnej pozycji mojego dziecka z Lineable ?


O. Podstawowa odległość Lineable uniemożliwia zgubienie się dziecka. Smartphone z zainstalowaną naszą aplikacją będzie wykrywał sygnał wysyłany przez Lineable, które dziecko nosi, za pomocą technologii Bluetooth. Kiedy dziecko jest dalej niż zalecana odległość (40m ~ 50m), transmisja sygnału zatrzyma alarm dźwiękowy ze smartphona. Możesz sprawdzić tylko ostatnie miejsce przed utratą sygnału. Jednak, jeśli inny użytkownik aplikacji Lineable znajduje się niedaleko zaginionego dziecka, aplikacja poinformuje o wykrytej lokalizacji dziecka przez innego użytkownika. Im więcej smartphonów z zainstalowaną aplikacją znajduje się w pobliżu, tym proces śledzenia jest bardziej precyzyjny.


P. Nie mogę zarejestrować Lineable na moim smartphonie, jaka może być przyczyna ?


O. Jeśli nie możesz zarejestrować Lineable w aplikacjach, może to być tymczasowy sygnał błędu. Spróbuj ponownie nacisnąć przycisk z tyłu za około 3 sekundy. Wreszcie, sprawdź, czy na smartphone włączony jest Bluetooth (również GPS dla androidów), aby połączyć się z urządzeniem.


P. Aplikacja pokazuje „podłączony”, nawet jeśli próbuje połączyć Lineable z aplikacją.


O. Lineable musi znajdować się blisko smartphona z zainstalowaną aplikacją w celu podłączenia. Jednak, jeśli sytuacja się utrzymuje, nawet z urządzeniem znajdującym się w pobliżu, może to być tymczasowy sygnał błędu. Spróbuj włączyć i wyłączyć Bluetooth na smartphonie lub jeśli zarejestrowałeś kilka Lineable, spróbuj, przesuwając ekran, przełączać się między nimi. Dla androidów z najnowszą wersją oprogramowania, włącz GPS dla najbardziej precyzyjnej transmisji sygnału.


PRODUKT


P. Czy mogę używać Lineable kilka miesięcy po zakupie ?


O. Często akumulator rozładowuje się naturalnie, jeśli nie jest używany przez dłuższy czas. Lineable posiada akumulator, a zwykle akumulatory należy aktywować w ciągu dwóch miesięcy. Zalecamy rejestrację Lineable w momencie zakupu.


P. Czy mogę zmienić Lineable ?


O. Opracowaliśmy Lineable w 100% odporne na wodę, wymiana akumulatora jest niemożliwa. Akumulator wystarcza na około rok od chwili rejestracji. Kiedy dzieci rosną, zalecamy zakup nowych Lineable w różnych rozmiarach. 


P. Czy mogę umyć Lineable wodą ? 


O. Lineable jest odporne na wodę/kurz. Jednakże, jeśli opaska jest rozdarta lub uszkodzona, woda przeniknie. Zalecamy czyszczenie Lineable mokrą ściereczką 


ZASTOSOWANIE 


P. Ile Lineable mogę zarejestrować na jednym koncie ? 


O. Nie ma ograniczeń co do liczby Lineable zarejestrowanych na jednym koncie. Jednak, dla najlepszej transmisji sygnału, zalecamy rejestrację maksymalnie 7 Lineable. 


P. Czy mój zarejestrowany Lineable pozostanie taki sam, jeśli zaloguje się za pomocą LINE, KakaoTalk lub Facebook po utworzeniu konta z moim e-mailem ? 


O. Konto utworzone za pomocą poczty elektronicznej oraz konta utworzonego na LINE, KakaoTalk i Facebook będą traktowane, jako oddzielne konta, a zarejestrowane Lineable nie będą udostępniane. Jeśli jesteś zalogowany w naszej aplikacji przy użyciu innego konta, zarejestruj inny Lineable. 


P. Ile osób mogę dodać, jako ochronę ? 


O. Nie ma ograniczeń co do liczby osób stanowiących ochronę. 


P. Czy Lineable można używać w innych krajach ? 


O. O ile Bluetooth jest włączony, alarm funkcjonuje w dowolnym miejscu na świecie. Jednak, funkcja śledzenia za pośrednictwem danych GPS innych użytkowników Lineable wymaga stosowania roamingu lub włączonego Wi-Fi. P. Czy można regulować odległość ? O. Zalecanej odległości nie można regulować. Jednak, sprawdzaliśmy Lineable wiele razy w różnych środowiskach i uzyskaliśmy najlepszą odległość do wysłania alarmu. 

DARMOWA APLIKACJA

Potrafisz obsłużyć aplikację i sprawić, by Twoje dzieci były bezpieczne, przyłóż opaskę do ekranu, wpisz imię dziecka

Monitoruj odległość zarejestrowanej opaski zawsze i wszędzie, opaski działają również w zamkniętych pomieszczeniach, szczegółowa pozycja GPS dziecka pokazywana dzięki innym użytkownikom

DOBRY ZASIĘG

Każdy smartphone z zainstalowaną aplikacją pomaga w lokalizowaniu GPS dzieci z opaską

Gdy Twoje dziecko oddali się na ponad 50 m, aplikacja włączy alarm, również przy trybie uśpienia. Na mapie dzięki GPS zobaczysz ostatnią pozycję dziecka

Opaski działają na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń, są wodoszczelne oraz odporne na piach (IP67), zasięg do 50 m zapewnia wygodę monitorowania

DZIAŁA WSZĘDZIE

ALARM I POZYCJA GPS

monitoruj kilka opasek jednocześnie

Kup teraz 99 zł

dodaj kilku opiekunów

każdy z aplikacją pomaga w lokalizowaniu

30 - dni satysfakcja albo zwrot pieniędzy

alarm oddalenia dziecka

OPINIE KLIENTÓW

Opaska i aplikacja to absolutna nowość na rynku, coś, co zmienia bezpieczeństwo dzieci na urlopie i nie tylko. Opaska działa, idealny temat a plaże i otwarte przestrzenie typu place zabaw

Agata, mama 4-letniego Michała

Wypożyczyłem będąc w hotelowym lobby z ciekawości, trochę dla zabawy, żeby testować bluetooth w telefonie. Aplikacja łatwa, lekka, rzeczywiście alarmuje jak młoda się oddali, super

Dominik, tata 5-letniej Klementynki

DARMOWA APLIKACJA

Kup teraz 99 zł

30 - dni satysfakcja albo zwrot pieniędzy

ZNAJDŹ NASZEGO PARTNERA I ZAPYTAJ O KIDPROTECT

Zapraszamy do współpracy B2B wszystkie hotele, obiekty, sklepy, centra handlowe, firmy ubezpieczeniowe, parki rozrywki, punkty przy plażach i innych publicznych miejscach, gdzie dzieci powinny być 100% bezpieczne


Oferujemy ścisłą współpracę w zakresie dystrybucji opasek dla Państwa klientów, atrakcyjne warunki w modelu reseller lub rent, wsparcie marketingowe.


Wypełnij formularz, aby poznać szczegóły programu partnerskiego.


hello@kidprotect.eu

skype : kidprotect

+48 531 161 152

Powered by : Kidprotect sp. z o.o.